Ciesząca się dużą popularnością „Mapa powierzchni magazynowych i przemysłowych w Polsce” firmy Cresa została zaktualizowana.

Jest to przewodnik po logistycznym rynku Polski, będący obowiązkową lekturą dla każdego najemcy lub inwestora. Najnowsze i najbardziej aktualne opracowanie na rynku, przedstawiające lokalizacje obiektów magazynowych wraz z aktualnym i planowanym stanem infrastruktury drogowej w całym kraju.

Cresa jest firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych, świadczącą usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców i specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie nieruchomości. Prowadzi działalność w ponad 80 biurach na całym świecie. Cresa Polska oferuje obiektywne i niezależne usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych.
Opracowana przez Cresę mapa obejmuje 11 kluczowych regionów Polski: aglomerację warszawską, Polskę Centralną, Górny i Dolny Śląsk, Kraków, Poznań, Trójmiasto, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin i Polskę Wschodnią (Białystok, Lublin i Rzeszów). Nowością na mapie jest region Polski Zachodniej: okolice Zielonej Góry, Krosna Odrzańskiego, Gorzowa, Bolesławca, Zgorzelca, Świebodzina i Słubic.
Mapa przedstawia położenie obiektów magazynowych w poszczególnych regionach oraz obrazuje potencjał lokalizacji pod kątem obecnej i przyszłej infrastruktury drogowej oraz korytarzy logistycznych.

– Cieszy nas, że mapa Cresy stała się dla wielu najemców drogowskazem nie tylko w czasie spotkań z doradcami, ale również w czasie zebrań zarządu. Decyzja o lokalizacji magazynu, jego relokacji czy poszerzeniu sieci obiektów jest strategiczna. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników sprzyjających bądź blokujących rozwój – mówi Tom Listowski, partner, dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych na Europę Środkowo-Wschodnią firmy Cresa. –Właściwe narzędzia bardzo ułatwiają pracę, dlatego wraz z zespołem tworzymy takie materiały jak mapa i chętnie udostępniamy je partnerom biznesowym.

„Mapa powierzchni magazynowych i przemysłowych w Polsce” firmy Cresa została wydana tylko w wersji papierowej. Aby ją otrzymać, należy wysłać wiadomość na adres: magazyny@cresa.com. Więcej informacji na: https://www.cresa.com/pl-PL/

 

Źródło: https://www.logistyka.net.pl/aktualnosci/logistyka/item/89945-magazynowa-mapa-od-cresy-w-nowej-odslonie